Wczytuję dane...

Domofony i dzwonki

Opis kategorii

Poszukujesz specjalistycznych materiałów elektrotechnicznych, które pozwolą Ci na zbudowanie infrastruktur zabezpieczeń w domach jednorodzinnych, blokach czy obiektach firmowych? W szerokim asortymencie sklepu internetowego TOS24 znajdziesz wszelkie niezbędne części i akcesoria, które będą wysoce przydatne w przypadku instalacji dzwonków do drzwi oraz sprzętów takich jak domofony. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą gotowych rozwiązań wraz z niezbędnymi częściami - gongów, unifonów oraz sygnalizatorów, które ułatwią zarządzanie przepływem osób na terenie dowolnej posesji.

Osprzęt i akcesoria do domofonów - szeroki wybór części, atrakcyjne ceny

Bezpieczeństwo w obiektach różnego rodzaju gwarantują specjalne technologie, które umożliwiają sprawną i skuteczną kontrolę dostępu. Jeśli samodzielnie chcesz zamontować domofon do otwierania drzwi w swoim domu lub profesjonalnie zajmujesz się świadczeniem usług instalatorskich, z pewnością docenisz szeroki wybór urządzeń dostępnych w naszym asortymencie. Proponujemy unifony oraz wszelkie inne części i akcesoria do domofonów, które pozwalają na stworzenie w pełni funkcjonalnej oraz intuicyjnej w obsłudze infrastruktury.

Sprzęt taki przeznaczony jest do montażu natynkowego, w pomieszczeniach różnego rodzaju, w których nie występuje wilgoć oraz znaczne ilości pyłów. Domofon umożliwia obsługę rozmów za pośrednictwem słuchawki, a dzięki wbudowanym przyciskom również otwieranie zamków magnetycznych znajdujących się przy drzwiach wejściowych na zewnątrz obiektu. Głośność dzwonka wywołania może być regulowana, co zdecydowanie sprzyja komfortowi użytkowników.

Części do dzwonków do drzwi, akcesoria, elementy montażowe

Poza kompletnymi zestawami sprzętów do komunikacji głosowej wraz ze wszelkimi materiałami niezbędnymi do przeprowadzenia montażu, w ofercie TOS24 znajdziesz też jedno- i dwutonowe dzwonki do drzwi do montażu w mieszkaniach czy obiektach biurowych, handlowych oraz przemysłowych. Tego typu akcesoria dostępne są w wielu wariantach - zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne - bezprzewodowe, z trwałymi obudowami występującymi w różnych kolorach.

Znaleziono: 393 produktów
Sortuj według:
Wyświetl po produktów