Wczytuję dane...

Dom i ogród

Opis kategorii

Naszą misją jest dostarczanie możliwie jak najszerszej gamy rozwiązań przydatnych nie tylko podczas wykonywania rozmaitych prac, ale też w życiu codziennym. Dlatego w tej kategorii znalazły się produkty, którymi można dopełnić dom i ogród. Chcesz kupić praktyczne dodatki, jak taśma pakowa lub samoprzylepne haczyki? A może interesują Cię akcesoria samochodowe w postaci żarówek? Lub szukasz systemu poziomowania płytek albo żeliwnej ławki? Te i inne artykuły domowe oraz ogrodowe znajdziesz w naszej ofercie - sprawdź osobiście.

Artykuły do domu i ogrodu w Tos24

Chcesz wyposażyć swój ogród? W tej kategorii znajdziesz szeroką gamę zewnętrznych ławek, a także zestawy mebli ze stołem. A jeśli szukasz artykułów do domu, na pewno zainteresują Cię takie propozycje jak narzędzia, taśmy pakowe, a nawet środki czystości - odświeżacze powietrza i kostki do WC. Kompleksowość naszej oferty w tej kategorii to gwarancja bezproblemowego znalezienia przydatnych artykułów o sprecyzowanych parametrach użytkowych.

 

Asortyment obejmuje zarówno drobne akcesoria do domu i ogrodu, w tym żarówki samochodowe, przyłącza do kranu czy zszywki, jak i nieco większe artykuły - ławki parkowe z żeliwnym stelażem, myjki ciśnieniowe i inne narzędzia. W efekcie nasi klienci zyskują możliwość wygodnego przeprowadzenia niewielkich prac montażowych i naprawczych, a także mogą zadbać o dobry stan i estetyczny wygląd przydomowego terenu zielonego.

Sklep online z produktami do domu i ogrodu

W tej sekcji Tos24 dostępny jest bogaty wybór artykułów do domu i ogrodu. Dostępność licznych akcesoriów, narzędzi, urządzeń i innych produktów sprawia, że każdy klient zaopatrzy się tu w to, czego najbardziej potrzebuje. Zapewniamy szeroką gamę rozwiązań i atrakcyjne ceny, a także sprawną wysyłkę zamówień - jeśli wartość przekroczy 1000 zł, wyślemy towar za darmo. W przypadku pojawienia się pytań na temat asortymentu Tos24 służymy pomocą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i składania zamówień na artykuły przydatne w domu i ogrodzie.

Znaleziono: 479 produktów
Sortuj według:
Wyświetl po produktów