Wczytuję dane...

Gniazda i łączniki

Znaleziono: 5176 produktów
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
  Opis kategorii

  Dbamy o to, aby nasz asortyment zawierał przydatny osprzęt w wielu praktycznych wariantach do wyboru. W tej kategorii sklepu online oferujemy gniazda i łączniki w licznych wersjach. Można tu zaopatrzyć się w ramki w różnych opcjach i kolorach, a także wtyczki, rozgałęźniki, zaślepki i wiele innych funkcjonalnych produktów. Zapraszamy na zakupy w sklepie online z elektroniką i akcesoriami – gwarantujemy szeroki wybór artykułów. 

  Osprzęt elektryczny – gniazda i łączniki 

  Zapewniamy dostęp produktów o zróżnicowanych parametrach technicznych. Dzięki temu można tu zamówić artykuły idealnie dopasowane do wymagań pod względem konstrukcyjnym i wizualnym. Doskonale sprawdzą się do prac wykończeniowych, a także naprawy lub wymiany uszkodzonych elementów instalacji elektrycznej w dowolnym obiekcie.

  Zaletą dostępnych w ofercie sklepu online gniazd, łączników i pozostałego osprzętu jest nie tylko ich funkcjonalność. Wyróżniają się także przystępną ceną, warto więc już teraz sprawdzić szczegóły tej kategorii. 

  Wysoka jakość i niska cena osprzętu elektrycznego 

  Asortyment obejmuje gniazda w wielu wariantach – potrójne, podwójne i pojedyncze, hermetyczne, z bolcem uziemiającym, z klapką, antenowe, bryzgoszczelne i wiele innych. Równie szeroki wybór zapewniamy pod względem łączników. Oferta zawiera modele schodowe, jedno- i dwubiegunowe, z podświetleniem lub bez, świecznikowe, żaluzjowe, natynkowe, krzyżowe i nie tylko. 

  Zarówno gniazda, jak i łączniki występują w sklepie online w różnych kolorach – od białego, przez beżowy, szary i brązowy, po srebrny i czarny. Dzięki temu można tu kpić osprzęt, który będzie się idealnie komponować z wystrojem wnętrza i odcieniem ścian. Do tego proponujemy obudowy, ramki i inne akcesoria.

  Zakupy online w tos24.pl 

  Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą gniazd, łączników i pozostałych produktów w tej kategorii internetowego sklepu elektrycznego. Dostępność modeli o zróżnicowanych parametrach technicznych i wizualnych umożliwia łatwe znalezienie odpowiednich artykułów. Poznaj więc szeroki wybór osprzętu w tej kategorii i złóż zamówienie już dziś. 

  Zobacz mniej Zobacz więcej