Wczytuję dane...

Odzież ochronna i BHP

Opis kategorii

Przy różnego rodzaju pracach budowlanych czy wykończeniowych należy zadbać o osobisty komfort, ale także bezpieczeństwo. Do tego celu służy odzież BHP i akcesoria ochronne, takie jak kaski, rękawice i obuwie. Ich noszenie jest szczególnie istotne podczas prac związanych z instalacją elektryczną, ale znajdują zastosowanie także w innych branżach. W tej kategorii dostępne są specjalne ubrania i dodatki, w tym kurtki i bluzy robocze, spodnie, buty, hełmy i nie tylko. Zapewniamy dostępność wielu modeli różniących się materiałami, z których je wykonano, a tym samym również właściwościami i ceną. Ponadto odzież ochronna i dodatki BHP występują w naszym sklepie online w kilku rozmiarach, dzięki czemu każdy klient znajdzie tu idealnie dopasowane obuwie, rękawice i inne artykuły.

Szeroki wybór ubrań ochronnych

Od bawełnianych T-shirtów i rękawic antystatycznych, przez ochronne spodnie i kurtki BHP, po kombinezony, specjalistyczne obuwie oraz kaski. Asortyment tej podstrony jest zróżnicowany, dzięki czemu można bez trudu znaleźć tu odzież i akcesoria odpowiadające sprecyzowanym potrzebom. Poszczególne produkty różnią się między sobą nie tylko rozmiarem, ale też właściwościami wpływającymi na ich użyteczność w określonym środowisku. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach i wymaganiach naszych klientów przygotowaliśmy tu odzież BHP zapewniającą ochronę termiczną, odporność na chemikalia, wodę, wiatr i inne niekorzystne czynniki, które mogłyby obniżyć komfort pracy, a nawet wpłynąć na poziom bezpieczeństwa. Polecamy także obuwie ochronne, kaski i rękawice, które również dostępne są w różnych wariantach i rozmiarach.

Zadbaj o bezpieczeństwo - sięgnij po odzież BHP

Specjalistyczne ubrania ochronne są niezbędne przy wielu pracach, wymagających dbania o wysoki poziom bezpieczeństwa. Warto przy tym, by były solidnie wykonane z odpowiednio dobranych tkanin i tworzyw, a przy tym nie obniżały komfortu i swobody ruchów. Dlatego, szukając obuwia, odzieży i dodatków BHP, takich jak plastikowe kaski, maseczki, kamizelki czy rękawice, warto zapoznać się z asortymentem tej kategorii tos24.pl - zapraszamy do sprawdzenia oferty i składania zamówień.

Znaleziono: 590 produktów
Sortuj według:
Wyświetl po produktów