Wczytuję dane...

Oprawy oświetleniowe

Opis kategorii

Dobrze urządzone wnętrza sprzyjają lepszemu samopoczuciu osób, które w nich przebywają. Duże znaczenie ma dobór odpowiedniego oświetlenia - niezależnie od tego, czy są to lampy wiszące czy punktowe. Aby zapewnić sobie pożądany komfort oraz zadbać o to, by działało ono w sposób prawidłowy, konieczne jest zastosowanie odpowiednich materiałów - również opraw oraz gniazd żarówek.

Gniazda i oprawy oświetleniowe, które będą pasowały do każdego wnętrza

Coraz popularniejszą praktyką w tworzeniu nowoczesnych aranżacji jest zamieszczanie opraw w ścianach, podwieszanych sufitach bądź nad dziełami sztuki czy lustrami. Jest to rozwiązanie niezwykle efektowne, a jednocześnie funkcjonalne - umożliwia kontrolowanie oświetlenia punktowego w wybranych obszarach. Nowoczesne gniazda i oprawki do żarówek wyposażone są w regulację kąta nachylenia, a ich wygląd idealnie dopasowuje się do wnętrza. Występują w postaci ceramicznych kloszy, chromowanych uchwytów czy mocowanych w tynku obręczy w wybranym kolorze.

Gniazda żarówek w oświetleniu punktowym dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego to rozwiązania przede wszystkim bezpieczne, ale też stylowe. Występują w wielu barwach: od podstawowej bieli, przez kontrastową czerń, aż po elegancki chrom czy miedź.

Oprawki do żarówek, które sprawią, że oświetlenie w pomieszczeniu stanie się integralną częścią wystroju

Stylowe wnętrza to nie tylko meble, dodatki i kolory na ścianach, ale także wysoka estetyka wykończenia instalacji elektrycznej. Oprawy i gniazda żarówek mogą idealnie wkomponowywać się w wizerunek pomieszczenia, a nawet podkreślać jego stylistykę.

W ofercie TOS24 dostępne są produkty dedykowane zarówno wnętrzom, jak i przeznaczone do montażu na zewnątrz budynków - na przykład do oświetlania elewacji czy ogrodu. Oferujemy gniazda wraz ze wszystkimi niezbędnymi do montażu akcesoriami - od pierścieni, przez uchwyty, aż po zapłonniki. Z naszymi produktami możliwe jest kompleksowe wykonanie instalacji z zastosowaniem żarówek dowolnego typu.

Znaleziono: 3491 produktów
Sortuj według:
Wyświetl po produktów